Carownica


O Nas

Siedlisko Carownica

Lechów 137a
26-004 Bieliny
 
Tel. 41 242 42 19
Tel. kom. 606 215 028
 
GG: 10913521
Skype: siedliskocarownica
 
GPS: N: 50° 49' 13" E: 21° 01' 11" 
 
 
 
"Bo widzicie - ta je ta: wiedźma to sie urodzi w zło godzine i żeby nie wim co, to ju zły duch w nio wstopi.
Bedzie całe zycie psocić i na despek robić. Carownica to się dopiero ucy ..."  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Józef Ozga Michalski
 
 
Witamy w Górach Świętokrzyskich, Witamy w Siedlisku Carownica.
 
 
Siedlisko Carownica to 8 całorocznych domków drewnianych: 4 piętrowe (z sauną i kominkiem), 4 parterowe (ogrzewane elektrycznie), budynek jadalnio-bawialni z miejscem do zabawy i zabawkami dla dzieci. Na tarasie jadalni znajduje się automat sprzedający, w którym można kupić różne przekąski. To również Carowny Glamping – na skraju Siedliska Carownica, wśród drzew, z widokiem na okoliczne łąki, pola i wzgórza ustawiliśmy 6 namiotów glampingowych (z sauną i kominkiem).
 
Na ponad 1,5 hektara ogrodzonego i monitorowanego terenu (w większości objętego zasięgiem Internetu bezprzewodowego) znajduje się mnóstwo zieleni, parking oraz miotły, na których można uczyć się latać – obowiązkowo należy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na miotle, na tle Łysej Góry. Rozstawione są też stoły i ławy z zadaszeniem oraz leżaki i przenośne grille.
 
Dzieci mają do dyspozycji dwa duże i bezpieczne place zabaw: kilka huśtawek i zjeżdżalnie, górę piachu z kolorowymi zabawkami, trzy wolnostojące Chatki Carownic, tipi, trampolinę. Tuż za domkami usypaliśmy górkę, aby maluchy mogły cieszyć się zimą z białego szaleństwa, a koło tipi ustawiliśmy basen ogrodowy, który w lecie przyniesie ochłodę. Na terenie Siedliska znajdują się miejsca na ognisko, boisko do plażowej piłki siatkowej oraz badmintona, powierzchnia do malowania kredą, a także gotowa do lotu 13-metrowa miotła Carownicy. 
Mamy również wypożyczalnię rowerów – zakupiliśmy 20 nowych rowerów: 10 MTB i 10 typu cross, w tym 4 rowery z fotelikami dla dzieci. Można u nas wypożyczyć również 4 czarno-czerwone gokarty Puky F550, przeznaczone dla dzieci powyżej 4 lat oraz 2 zielono-żółte pojazdy firmy Peg Perego na akumulator: traktor z przyczepą i koparka, przeznaczone dla dzieci od lat 3. 

 Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę